3 darmowe motywy od TemplateMonster

Przedstawiamy państwu kolejny zestaw darmowych motywów. Teraz to są produkty znanej amerykańskiej firmy TemplateMonster, która niedawnie stworzyła na stronie podrozdział poświęcony darmowym szablonom dla różnych CMSów.

Przedstawiony zestaw – to są 3 motywy, które można używać dla tworzenia lub odnawiania własnej strony na WordPressie. Proponowane motywy są responsywne i kompatybilne dla ostatnich wersji CMS WordPress.

 

Motyw RestauracjaRestauracja

 

Dla każdej poważnej restauracji być przestawionej w Internecie – to nie danina modzie, a możliwość mieć kontakt z starymi i potencjalnymi klientami 24/7. Dzięki stronie internetowej pojawi się możliwość dostarczać informację na temat ostatnich akcji oraz różnych nowinkach w menu. Dlatego mieć przyjazny i użyteczny projekt strony dla restauracji – to znaczy być nie tylko w trendzie, ale i budować wizerunek lokali w sieci.

Przedstawiony szablon bardzo dobry wariant dla stron, które odnoszą się do lokali. On ma specjalny zestaw funkcji, który pozwala odwiedzającemu lekko orientować się na stronie. Chodzi o ilustrowanych blokach, w które można dodać informację o menu, aktualnych akcjach i propozycjach. Oprócz tego można dodawać opinii byłych klientów, które pozwoli zachęcić nowym do odwiedzin restauracji.

Motyw jest responsywnym. Oparty na Bootstrap i CherryFramework, co pozwala przebudowywać go w odpowiedniości do potrzeb lokali.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

WordPress CMS:             4.0.x

Kompatabilny z WordPress:       3.6.x-4.2.x

Cherry Framework wersja:         3.1.4

Animacja: HTML plus JS

Dodatkowe funkcje: Advanced Theme Options, Sliced PSD, Back To Top Button, Calendar, Crossbrowser Compatibility, Custom Page Templates, Drop Down Cart, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts

Język: Angielski

  DEMO POBIERZ

Motyw Usługi Doradcze

uslugi doradcze

Teraz trudno znaleźć nowoczesną firmę, która nie ma strony internetowej. Dzisiaj to mocny instrument marketingu, dzięki któremu można zawsze zostawać w kontakcie z klientami, a mianowicie tam, gdzie chodzie o usługach doradczy. W tej branży ważne jest, żeby strona mała nie tylko dużo różnej informacji, ale była dobrze zaprojektowana: mała przyjemny wygląd, klient mógł znaleźć podszepną informacje, a sama informacją byłaby ciekawa i korzystna.

Przedstawiony motyw dla usług doradczych  jest właśnie takim rozwiązaniem. Może on być wykorzystany dla wielkiego szeregu stron poświęconych biznesu, edukacji, przemysłu, polityki, społeczeństwa itd. Modyfikacja pod taką dużą liczbę branż jest możliwa dzięki oparciu na Bootstrap i CherryFramework. Oprócz tego motyw jest responsywnym i odpowiada wszystkim wymaganiom dotyczącym SEO.

Wśród innych przewag podanego motywu są ciekawa kolorystyka; suwak na całą szerokość ekranu, w który można dodawać obrazki i tekst; stopka z suwakom, w który można dodawać polecane produkty, usługi lub opinii klientów.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

WordPress CMS:             4.2.x

Kompatabilny z WordPress:       3.6.x-4.2.x

Cherry Framework wersja:         3.1.4

Animacja: HTML plus JS

Język: Angielski

  DEMO POBIERZ

Motyw Portfolio Fotograficzne

Portfolio

Od jakości potfolio, zależy sukces fotografa. Dzięki porfolio klienci mogą poznać autora, zobaczyć jego umiejętności i zrozumieć, że chcą pracować tylko i wyłącznie z nim. Na dzień dzisiejszy, kiedy Internet zaczyna odgrywać coraz większą rolę w życiu ludzi, posiadanie portfolio internetowego dla fotografa jest bardzo ważno rzeczą. To najszybszy sposób pokazać siebie świtu i znaleźć potencjalnych klientów.

Proponowany motyw – to sposób wyrazić siebie fotografa i fotografika. Motyw zawiera bardzo rozbudowaną galerię, dzięki której odwiedzające będą mieli możliwość lekko przeglądać pracy autora.  Oprócz tego motyw jest responsywnym i posiada bledów dotyczących SEO. Funkcjonalność realizowana jest dzięki użyciu  Bootstrap i CherryFramework.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

WordPress CMS:             4.2.x

Kompatabilny z WordPress:       3.6.x-4.2.x

Cherry Framework wersja:         3.1.5

Animacja: HTML plus JS, Parallax, Lazy Load effect

Język: Angielski

   DEMO POBIERZ

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Maryna Rybuś pisze:

    Wow! Dzięki. Spróbuję motywy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *