OneTone

(8565)

Propozycje lektur dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności tworzenia stron opartych na WordPress'ie:
WordPress. Ćwiczenia praktyczne

WordPress. Programowanie. Ćwiczenia praktyczne

WordPress. Tworzenie własnych motywów

WordPress od podszewki. Poznaj nJpopularniejszy system CMS

WordPress 3. Instalacja i zarządzanie

Tablice informatyczne. Wordpress

Jak stworzyć najlepszy blog. Wordpress 2.0

 

Sprawdź podobne...

3 Odpowiedzi

 1. początkująca pisze:

  Skorzystałam z szablonu. Sądziłam, że rozmieszczenie grafiki, sekcje itp. będą takie same jak na zdj. demo. Jednak po wgraniu szablonu tworzy się z niego szablon typowo blogowy, bez wydzielonych sekcji, z grafiką w postaci pionowego pasa po lewej stronie. Jest to moja pierwsza strona, więc być może mam coś namieszane w ustawieniach wordpressa? Zależy mi na stronie wręcz identycznej jak ta, która jest na demo.

  • Witaj,

   Przed chwilą zainstalowałem ten szablon i wyświetla się na WordPress 3.9 tak jak na DEMO. Zawiera grafiki, wydzielone sekcje. Jeśli możesz to podaj adres strony i zobaczymy gdzie leży problem.
   Pozdrawiam!

 2. Paweł pisze:

  dzień dobry – fantastyczny szablon, chyba jeden z ciekawszych na jakie się natknąłem na Państwa stronie. Niestety podczas dostosowywania go do moich potrzeb natknąłem się na problem który nie wiem jak obejść. Zniknęły mi ikony społecznościowe które widać nawet na screenie powyżej. Znalazłby Pan może chwilkę, żeby podpowiedzieć gdzie one siedzą, albo co za nie odpowiada ? Jestem już zdrowo zdesperowany. Z góry dziękuję za wszelką pomoc !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *