OneTone

ciekawy szablon

Ten szablon to coś specjalnego! Motyw jest responsywny i składa się z jednej strony. Posiada cudowną animację od razu po otworzeniu strony. Po kliknięciu w menu płynnie przewija się w dół do wybranej sekcji. Szablon sprawia wyjątkowe wrażenie i wygląda profesjonalnie, mimo że jest darmowy. Motyw można użyć do strony wizytówki.

 • Responsywny
 • Świetne animacje
 • Wydzielone sekcje projektów
 • Pojedyncza strona
 • Rozbudowany panel konfiguracyjny
 • Ikony społecznościowe

 

DEMO POBIERZ

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. początkująca pisze:

  Skorzystałam z szablonu. Sądziłam, że rozmieszczenie grafiki, sekcje itp. będą takie same jak na zdj. demo. Jednak po wgraniu szablonu tworzy się z niego szablon typowo blogowy, bez wydzielonych sekcji, z grafiką w postaci pionowego pasa po lewej stronie. Jest to moja pierwsza strona, więc być może mam coś namieszane w ustawieniach wordpressa? Zależy mi na stronie wręcz identycznej jak ta, która jest na demo.

  • Witaj,

   Przed chwilą zainstalowałem ten szablon i wyświetla się na WordPress 3.9 tak jak na DEMO. Zawiera grafiki, wydzielone sekcje. Jeśli możesz to podaj adres strony i zobaczymy gdzie leży problem.
   Pozdrawiam!

 2. Paweł pisze:

  dzień dobry – fantastyczny szablon, chyba jeden z ciekawszych na jakie się natknąłem na Państwa stronie. Niestety podczas dostosowywania go do moich potrzeb natknąłem się na problem który nie wiem jak obejść. Zniknęły mi ikony społecznościowe które widać nawet na screenie powyżej. Znalazłby Pan może chwilkę, żeby podpowiedzieć gdzie one siedzą, albo co za nie odpowiada ? Jestem już zdrowo zdesperowany. Z góry dziękuję za wszelką pomoc !

 3. laik pisze:

  Czy w tym szablonie jest możliwość zmiany kolejności wyświetlanych sekcji?

 4. pawlasty pisze:

  Ja mam z kolei problem z galerią nie wyświetlają mi się zdjęcia w formie kliknięć jeden po drugim proszę o pomoc
  Dziękuję
  Pozdrawiam
  Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *