SKT Full Width

responsywny szablon wordpressDarmowy responsywny szablon WordPress HTML5, CSS3. Wysokiej rozdzielczości zdjęcie w tle i oryginalne, zwijane menu. Slajder (max 5 zdjęć), możliwość wpisania danych kontaktowych. Szablon jest przyjazny SEO. Świetnie sprawdzi się na stronie porfolio lub bloga – może mieć bardzo wiele różnych zastosowań.

 • Responsywny, HTML5, CSS3
 • Zdjęcie w tle
 • Ciekawe menu
 • Slajdy

 

DEMO POBIERZ

 Źródło: https://wordpress.org/themes/sktfullwidth

 

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. DMati pisze:

  Dlaczego nie aktualizujesz linków do pobrania? Powyżej odsyłasz do starej wersji 1.3.7 a obecna wersja to już 1.5.

  • Link został zaktualizowany. Rzeczywiście muszę przejrzeć wszystkie motywy i sprawdzić czy wersje są aktualne. Tutaj mam prośbę do użytkowników, żeby pisali jeśli zauważą jakieś nieprawidłowości. Wtedy będzie można to wszystko łatwiej “ogarnąć”, ponieważ już uzbierała się duża ilość motywów prezentowanych w serwisie.

   • DMati pisze:

    Tylko, że ty nie linkujesz do strony ze skórką (trochę nieładnie z Twojej strony tak BTW) tylko jedynie bezpośrednio do dema i paczki do pobrania. Więc ktoś musiałby najpierw znaleźć tą skórkę w sieci, później sprawdzić jej aktualną wersję, później sprawdzić do jakiej Ty linkujesz wersji i dopiero via komentarze czy via formularz kontaktowy – zaktualizuj link! = czyste szaleństwo.

    Ja akurat całkiem przypadkiem trafiłem na tą skórkę, a że chciałem się coś o niej więcej dowiedzieć więc poszukałem jej oryginalnego źródła. I grzecznościowo info o starej wersji.

    Przemyśl sobie to linkowanie bo tworzysz fajną bazę skórek, ale narażasz swoich odwiedzających na pobranie skórki z defektem lub co gorsza jakąś luką. Co nieuniknione.

    • Większość motywów jest pobieranych z oficjalnej strony wordpressa, więc nie powinno być mowy o jakimś defekcie. Te z innych stron raczej staram się wrzucać bezpośrednio na własny serwer.
     Postaram się większość zaktualizować i podać źródło, tak jak zrobiłem przed chwilą w tym wpisie.

 2. Jan pisze:

  No i babol nadal w artykule jest, bo źródło ma złego linka. Wywala błąd protokołu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *