Zestawienie tanich hostingów

Poniżej podaję zestawienie tanich pakietów hostingowych. Są one dobre dla osób, które posiadają niewiele stron. Ja korzystam z usług z wszystkich niżej wymienionych firm, ponieważ posiadam bardzo wiele stron. Najbardziej zadowolony jestem z usług o12 oraz Netmark i z czystym sercem mogę wam polecić hostingi w tych właśnie firmach. W miarę jak czas będzie mi na to pozwalał, będę aktualizował ten spis. Mam nadzieję, że dzięki niemu każdy kto zastanawia się nad wykupieniem taniego hostingu, dzięki temu zestawieniu dokona właściwego wyboru.

Tanie pakiety hostingowe
LP Adres hostingu nazwa pakietu cena promocyjna cena standardowa pojemność transfer ile domen e-mail okres testowy niezawodność szybkość dodatkowe
1 o12_logo ATRIA 2.76 zł/m-c 13.82 zł/m-c bez limitu bez limitu do 5-ciu do 10-ciu 14 dni 8/10 9/10 Opłaca się wykupić niewiele droższy pakiet VEGA – nie ma w nim limitu domen a w promocji kosztuje tylko 3.90 zł/m-c
2 netmark MICRO 1GB 29.75 zł/rok 35 zł/rok 1 GB 20 GB bez limitu bez limitu 7 dni 8/10 8/10 Dużą wadą jest mała pojemność i ograniczeni w transferze.
3 topLogo Hosting Mini brak 39.90 zł/rok 20 GB 200 GB do 3-ech do 10-ciu brak 8/10 9/10 Duży transfer – ale tylko 3 domeny do podpięcia.
4 hostinghouse.pl Brązowy 15.00 zł/rok 25 zł/rok 1GB 30GB do 10-ciu do 100 7 dni 5/10 4/10 Hosting jest tani ale bardzo kiepski – nadaje się tylko na słabe strony zapleczowe.
5 ovh Personal brak 9.83 zł/m-c 100 GB bez limitu do 5-ciu do 10-ciu brak 7/10 7/10 Duża pojemność – ale ograniczenie do 5-ciu domen.
6  hostinger Personal brak 8.99 zł/m-c bez limitu bez limitu bez limitu bez limitu brak 6/10 7/10 BEZ OGRANICZEŃ!

 

Najdrożej wypada o12, jednak jest to hosting który jest według mnie najlepszy. Za jakość natomiast trzeba płacić. Jeżeli ktoś nie chce jednak wydawać większych pieniędzy na utrzymanie strony, to dobrym rozwiązaniem jest Netmark. Jenak 1 GB i limit transferu 20 GB nie będzie wystarczający dla kilku stron.

OVH.pl sztucznie imponuje dużą przestrzenią, ponieważ wprowadza ograniczenie domen, które można podłączyć do wykupionego hostingu. Jednakże jeżeli posiadasz stronę, która zajmuje dużo przestrzeni dyskowej, to usługa hostingowa w tej firmie może być całkiem dobrym rozwiązaniem.

Hostinger oprócz opisanej oferty posiada również darmowy hosting, jednakże nadaje się on jedynie na strony, które są mało odwiedzane przez Internautów.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Marcin pisze:

  A co sądzicie o Zenbox? Naprawdę jest taki dobry?

 2. Wookash pisze:

  Akurat najdroższe o12 ma chyba najlepszą obsługę techniczną klienta ze wszystkich pozostałych. I to nawet razem wziętych. Aczkolwiek jakości usług netmarka nie znam zbyt dobrze, bo tylko raz miałem z nim styczność. Warto byłoby podnieść poprzeczkę do 50pln, bo wtedy znalazłoby się kilkunastu operatorów więcej, którzy oferują dużo wyższą jakość usług niż potentaci tacy jak owh czy hostingr. Bo w tego typu usługa akurat nie o pojemność i transfer w GB się rozchodzi 😉
  Może warto by dodać (lub uaktualnić w postaci nowego artykułu) takich hostingodawców jak webserwer.pl, kylos.pI czy linuxpI.com ?
  Są też dość nowi operatorzy, którzy muszą albo konkurować ceną, albo jakością, np. SAXpI

  Marcin: zenbסx.pI nie ma w ofercie tanich kont 🙁

 3. andrzej pisze:

  hosting7.eu jest niezły i tani.domeny ma tanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *